גולד וורק - כח אדם
 
 
 
 
גולד-וורק מציעה עבודה באילת הכוללת
 מגורים וכלכלה
 
המשרות באתר מעודכנות אחת לשבוע!!
 
לקוח יקר:לגולד-וורק תכנת כח אדם אינטרנטית
 המסוגלת לאתר עבורך מועמדים מכל קצוות הארץ
 בלחיצת עכבר

מחפשת/ת עבודה בחו"ל? לחצ/י כאן
 
 
 
 
זומנתם לראיון עבודה? מספר טיפים בנושא ♦  האם קיים קשר בין קריירה לגאוגרפיה? ♦  היכנסו לעמוד הסקרים שלנו והביעו את דעתכם ♦ רוצים לדעת כמה אתם שווים? ♦ האתר מעודכן אחת לשבוע!! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אפשרויות העסקה

 
גולד-וורק מיון והשמה רואה את הלקוחות שלה כשותפים מלאים בהצלחה. בהתאם להשקפה זו אנו מאמינים בהתאמה מירבית לדרישות ולצרכים של הלקוח. לפיכך אין אנו מגבילים את אפשרויות העסקה שלנו עם לקוחות קיימים ופוטנציאלים.
 
כמעסיק, באפשרותך לעבוד עמנו במספר אופנים:
 
השמה
עובדים שיגויסו על ידי חברת גולד-וורק מיון והשמה בהתאם לדרישותיך כלקוח, יהיו עובדים ישירים של חברתכם, מהיום הראשון לעבודה.
 
העסקה
גיוס והעסקה של עובדים באמצעות גולד-וורק מיון והשמה. במסגרת זאת אנו נגייס עבורך עובדים בהתאם לדרישותיך לפרק זמן קצר או ארוך, והם יועסקו על ידינו - לרבות תשלום משכורותיהם וכל התנאים הסוציאליים.
 
גולד וורק מיון והשמה - אפשרויות העסקה
 
זמניים
גיוס והעסקה של עובדים לפרקי זמן קצרי מועד. כל יחסי עובד מעביד יחולו על גולד-וורק מיון והשמה.
 
העסקה עקיפה (Payroll)
במסגרת זאת, עובדים שגויסו על ידי חברתך יועברו להעסקה על ידי גולד-וורק מיון והשמה, שתשלם את משכורותיהם ואת תנאיהם הסוציאליים. יתרונותיה של שיטה זו מרובים וכוללים, בין השאר, בדיקת עובדים בפועל בטרם יועברו להיות עובדים ישירים של חברתך. יתרון נוסף - חברת גולד-וורק מיון והשמה יכולה להעסיק עבורך עובדים זמניים הנדרשים מעת לעת, וכן לחסוך לך בעלויות השכר.
 
מיקור חוץ (Outsourcing)
במסגרת זו גולד-וורק מיון והשמה תנהל עבורך מחלקה או תהליך עבודה, באופן מלא או חלקי, בהתאם לדרישות - לרבות גיוס העובדים, החלפתם בעת הצורך וקביעת סידורי עבודה - וכל זאת תוך עמידה בסטנדרטים המקובלים בחברתך.
 
למידע נוסף נשמח לעמוד לרשותך.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניפים:
ירושלים טל': 6258353 - 02,  פתח תקווה טל' :5101514- 03,  ערד טל': 9979948 - 08, אילת טל': 050-2277131, באר שבע טל':