גולד וורק - כח אדם
 
 
 
 
גולד-וורק מציעה עבודה באילת הכוללת
 מגורים וכלכלה
 
המשרות באתר מעודכנות אחת לשבוע!!
 
לקוח יקר:לגולד-וורק תכנת כח אדם אינטרנטית
 המסוגלת לאתר עבורך מועמדים מכל קצוות הארץ
 בלחיצת עכבר

מחפשת/ת עבודה בחו"ל? לחצ/י כאן
 
 
 
 
זומנתם לראיון עבודה? מספר טיפים בנושא ♦  האם קיים קשר בין קריירה לגאוגרפיה? ♦  היכנסו לעמוד הסקרים שלנו והביעו את דעתכם ♦ רוצים לדעת כמה אתם שווים? ♦ האתר מעודכן אחת לשבוע!! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עבודה בחו"ל- ייעוץ והשמה

 
בין אם בשל יוקר המחיה בארץ או בשל אופיים ההרפתקני של הישראלים, בישראל של היום ישנם רבים, צעירים כמבוגרים, המבקשים לנסוע ולעבוד בחו"ל. ממש כמו בסוגיית הביצה והתרנגולת ומה קדם למה, חלה עלייה חדה בשנים האחרונות בביקוש של חברות בחו"ל להעסיק עובדים ישראלים. תופעה זו הביאה להקמתן של חברות השמה המתמחות בהשמת עובדים בחו"ל. לפניכם מדריך מקוצר בנושא מאת פורטל עבודה בחו"ל Maka המוביל בתחום.
 
מהי חברת השמה?
 
ככלל,חברת השמה היא חברה העוסקת במיון עובדים והפנייתם למשרות המתאימות להם, בהתאם לכישורהם ורצונותיהם. חברות השמה לחו"ל, הן חברות העומדות בקשרים עם חברות היושבות בחו"ל המבקשות להעסיק עובדים ישראלים. הן מהוות הגורם מתווך בין חברות אלהלבין מחפשי העבודה בארץ.
 
מלבד איתור המועמדים, הן יודעות להתאים, על הצד הטוב ביותר, בין המועמד וצרכיו לחברה הרלוונטית, לרווחת שני הצדדים. הן עושות זאת, לעיתים קרובות, תוך כדי מתן שירותים נוספים, כמו ליווי צמוד של העובד עד לקליטתו בחברה בה יעבוד בחו"ל.
 
למה כדאי להעזר דווקא בחברת השמה לחו"ל?
 
חברת השמה יכולה לעזור רבות למי שמבקש לנסוע ולעבוד בחו"ל, להשרות עליו ביטחון לפני הנסיעה אל הלא נודע ולהקל על תהליך המעבר. ישנם מספר ייתרונות לשימוש בחברת השמה לחו"ל.
 
ראשית, מדובר בגוף מיומן ומקצועי אשר יודע להתאים ביןנתוני העובד ודרישותיו לצורכי העסק, כך שכולם יצאו מרוצים; גם החברה, המקבלת עובד המתאים מבחינת כישוריו, וגם העובד, הנקלט בחברה המתאימה לו ביותר. דבר שיכול להיות בעל השפעה ישירה על מידת המוטיבציה שלו ונכונותו להתמיד לאורך זמן.
 
בנוסף, חברות אלה מלוות בדרך כלל את העובד מתחילת התהליך בארץ ועד לקליטתו בחברה בחו"ל. הן מהוות כתובת לכל שאלה, מסייעות בתהליכים הבירוקרטיים והלוגיסטיים הכרוכים בנסיעה וחלקן אף מגדילות לעשות ועורכות לעובד הדרכה על המוצר עימו יעבוד (כשמדובר בעגלות) ו/או מאפשרות לו לחתום על חוזה כבר מהארץ. כל אלה מאפשרים לעובד לנסוע בראש שקט.
 
לבסוף, הן חוסכות לחברות היושבות בחו"ל אנרגיה ומשאבים רבים הכרוכים בגיוס עובדים ב"שלט רחוק".
 
מספר דגשים לפני שבוחרים את חברת ההשמה
 
בראש וראשונה, הזהרו מרמאים! ישנן חברות שרלטניות או שאינן מקצועיות. חברות שכל מה שמעניין אותן הוא גיוס העובד בכל מחיר. חברות ההשמה מקבלות עמלה עבור כל עובד שהן מגייסות ולכן יש כאלה שעשויות להעלים מהמועמד מידע חיוני (בנוגע לתנאי העסקתו,זכויותיו, חוקיות החברה אליה מיועד ועוד). זאת על מנת לגייסו בכל מחיר!
 
חשוב להקדיש תשומת לב יתרה בבחירת חברת ההשמה, לערוך מחקר מעמיק ולהעזר בהמלצות וטיפים מכאלה שעשו זאת לפניכם. אל תחששו להתעקש על קבלת תשובות לגבי חוסר ודאות שיש לכם מחברת ההשמה.
 
מתכננים לנסוע לעבוד בחו"ל? תוכלו להעזר באתר מכה, הפורטל הגדול ביותר בארץ בנוגע לעבודות בחו"ל הכולל בתוכו את מאגר המידע המקיף ביותר בנושא. 
 
כתבה: מיכל לבני
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניפים:
ירושלים טל': 6258353 - 02,  פתח תקווה טל' :5101514- 03,  ערד טל': 9979948 - 08, אילת טל': 050-2277131, באר שבע טל':