עובדים במגזר העסקי? יש לנו בשורות טובות בשבילכם! מכירים את הרגע הזה שאתם חייבים לתעד איזו ישיבה חשובה ואין לכם מי שיעשה את זה? או את הרגע שאתם צריכים לתמלל הרצאה מסוימת שנאמרה בכנס מקצועי ואין לכם זמן לעשות את זה בעצמכם? בדיוק בשביל זה כדאי שתכירו את השירות שכנראה תעבדו איתו הרבה בזמן הקרוב – שירות תמלול והקלטה.

בעולם בו אנחנו מוצפים בתוכן, בין אם הוא כתוב, מוקלט או נאמר בעל פה, צריך גוף שיעשה סדר וישמור עבורנו את כל המידע החשוב שאנחנו לא רוצים לאבד או לשכוח. לאחרונה הוקמו חברות המציעות שירותי תמלול והקלטה ובכך למעשה מורידות מכם את הצורך לעשות זאת בעצמכם.

אותן חברות המציעות שירותי תמלול והקלטה מתמחות בתיעוד בין אם מדובר במידע המגיע באופן פיזי ובין אם מדובר במידע דיגיטלי. כל זאת באמצעות שימוש בטכנולוגיות חדישות ומתקדמות, שיעשו את העבודה באופן הכי מקצועי שאפשר.  כך למשל, תוכלו לשכור דרך אותן חברות ציוד ומערכות הגברה, שירות הקלטות דיגיטליות או תמלול של ישיבות, כנסים, דיונים, הרצאות ועוד. את הקבצים המתמוללים תקבלו לאחר עריכה לשונית, ככה שהמידע יהיה כתוב בצורה הברורה והטובה ביותר.

צוות מקצועי: בחברות הללו קיים צוות מקצועי המורכב מטכנאים, מתמללים וקלדנים עם ניסיון שעובדים תחת לוח זמנים מסודר, ודואגים לשמור על דיסקרטיות בכל הנוגע למידע הרגיש שלכם. עבודה במערכות מתקדמות למעשה מבטיחה לכם כמה שפחות תקלות (אם בכלל), ואיכות קול מצוינת, שכנראה יהיה לכם קצת יותר קשה להשיג אותה לבד. מעבר לכך, על מנת לשמור על בטיחות בדרגה נוספת, כל קבצי הכל עוברים בקרת איכות הדוקה, ואפילו קיימות מערכות גיבוי למקרה של הפסקות חשמל או כל צרה שלא תבוא.

למי מתאים השירות? בגדול, לכל גוף, ארגון או חברה הזקוקה לקבצי קול ושמע, בהם יש את המידע אליו הם זקוקים להמשך העבודה שלהם. כך למשל, משרדי ממשלה, בתי משפט, עיריות, בנקים, משרדי עורכי דין, חברות הייטק בינלאומיות ועוד. כל אלה ימצאו בשירות התמלול וההקלטה יתרון רב, ובעיקר חסכון של זמן ומשאבים.